Допомагаємо науковцям, виробникам та інвесторам знайти один одного для співпраці

Основна діяльність регіональної мережі трансферу технологій  спрямована на пошук та впровадження науково-інноваційних розробок, що створюються у  науково-дослідних інститутах НАН України і місцевих закладах вищої освіти Харківської області. Для цього організовуються різноманітні заходи зі спілкування з науковцями, проводяться технологічні аудити з метою виявлення науково-інноваційних проєктів, які мають перспективу комерціалізації. Фахівці мережі трансферу технологій допомагають науковцям формувати якісні, зрозумілі інвесторам і бізнесменам, інноваційні пропозиції та у стандартизованої формі розміщувати та просувати їх цифровими засобами, сприяють у пошуках партнерів, інвесторів та потенційних виробників. На постійній основі проводяться  семінари навчання та консультування з питань комерціалізації результатів наукової діяльності.

Інвестори  зможуть знайти в інформаційній базі мережі проекти для  вигідного вкладення фінансів та його подальшого зростання. Кваліфіковані фахівці сприятимуть і проведенні переговорів, складанні договорів та тощо.

Підприємці Харківщини та інших регіонів країни отримують інформацію щодо створення або удосконалення конкурентоспроможної продукції, знайти цікаві інноваційні ідеї для свого бізнесу, знайти надійних партнерів у колах науковців та фінансистів, отримати допомогу у процесі технологічного трансферу на всіх його етапах.

 

 

Пошук можливих партнерів в базах технологічних профілів:

 

Останні надходження

NewProject