Підприємцям

Харківщина має значні перспективи з активізації інновацій у малому та середньому підприємництві, яке вносить значний вклад в економіку регіону. На початок минулого року у регіоні зареєстровано понад 1000 середніх підприємств і біля 21,5 тисячі малих. Підприємництво області має тенденцію к зростанню особливо за рахунок впровадження сучасних наукових розробок для виробництва конкурентоспроможної продукції. 

Ідеї для оновлення та удосконалення свого бізнесу, а також необхідні консультації підприємці зможуть знайти за допомогою регіональної мережі трансферу технологій. Будемо ради співпраці!

 

Приєднуючись до Харківської мережі трансферу технологій Ви можете отримати наступні переваги:

  • пошук можливих партнерів на підставі міжрегіональної бази технологічних профілів: за допомогою пошуку в системі ХМТТ можна знайти пропозицію інноваційної розробки або запит на вирішення технологічної проблеми з використанням ключових слів,
  • розміщення профілю Вашого запиту або пропозиції в регіональній мережі, після чого він буде доступний усім зацікавленим, з можливістю подальшого просування до Європейської підприємницької мережі та інших міжнародних мереж трансферу технологій,
  • отримання інформації, що постійно оновлюється, про конкурси, програми, пропозиції співпраці, в тому числі міжнародної.

 

Пошук можливих партнерів в базах технологічних профілів:

 

 

Форми реєстрації:

 

Останні надходження

NewProject